Služby

Fyzioterapia pre deti

Deti sú pre nás výnimočnou skupinou pacientov. V súčasnosti sa u našich malých pacientov stretávame s čoraz väčšími problémami. Vo väčšine prípadov je problém už v počiatku – v prvom roku života dieťaťa. Včasná diagnostika je preto veľmi dôležitá. Častokrát prichádzajú rodičia s detičkami až po šiestom mesiaci alebo po spomínanom prvom roku, kedy nemôžeme zasahovať do vývoja dieťaťa včas a je premeškané to najefektívnejšie obdobie pre liečbu.

Fyzioterapia pre dospelých

Fyzioterapeuti Vám pomáhajú starať sa o Vaše telo ako o celok. Nedá sa ovplyvniť bolesť jednej časti tela bez toho, aby sa neskorigovali činnosti, ktoré každý deň vykonávate a zapájate pri tom aj ostatné časti tela. Hľadáme súvislosti a snažíme sa vrátiť Vášmu telu rovnováhu, harmóniu tela a ducha.Máme snahu získať si Vašu dôveru a dôkladne Vám porozumieť a to nám napomáha v riešení Vašich problémov a hľadaní primárnej príčiny Vašich bolestí.

Fyzioterapia pre športovcov

Každý prístroj, ktorý sa používa, potrebuje svoju údržbu, ktorá mu napomáha k lepšiemu fungovaniu. Ak prirovnáme ľudské telo k prístroju, tak fyzioterapia je pre neho práve tá údržba, ktorú potrebuje. Prináša lepšie fungovanie, zníženie únavy materiálu, zvýšenie koordinácie a ekonomizácie pohybových svalov.

Elektroliečba, USG, kombinovaná terapia
Dozvedieť sa viac
Manuálna terapia
Dozvedieť sa viac

Na stránke physio-medical.sk používame súbory cookies, aby sme zlepšili vaše používateľské prostredie. Prehliadaním webu súhlasíte s ich používaním.

Súhlasím