Manuálna terapia

Masáže

Nie je masáž ako masáž a zároveň nie je masér ako masér. Masáž vie niekedy bohužiaľ aj uškodiť. V prípade masáže je určite bezpečnejšie zveriť sa do rúk skúseného odborníka. Fyzioterapeut na základe komunikácie s Vami hľadá problematické miesta a tým sa dlhšie venuje. Zároveň masáž pomáha odstraňovať stres, bolesti a napätie svalov, zmierňuje bolesti hlavy, regeneruje svalstvo, zrelaxuje a obnovuje pocit energie. V našej ponuke máme klasické a reflexné masáže a taktiež lymfodrenáž, ktorá napomáha správnemu toku a odvádzaniu lymfy a jej hlavný význam spočíva v odstraňovaní opuchov.

 
 

Mobilizačné a mäkké techniky

Ich podstata spočíva v manuálnom opracovaní a uvoľnení problémových oblastí tela, svalov a kĺbov, pričom ovplyvnením mäkkých tkanív tela dôjde k uvoľneniu napätia medzi jednotlivými vrstvami a zlepší ich elastické vlastnosti. Používajú sa pri bolestiach pohybového aparátu, svalovom napätí, stavoch po operáciách, ktoré sa hoja jazvou, blokádach a zmenšenej pohyblivosti kĺbov.

Na stránke physio-medical.sk používame súbory cookies, aby sme zlepšili vaše používateľské prostredie. Prehliadaním webu súhlasíte s ich používaním.

Súhlasím