Fyzioterapia pre dospelých

Fyzioterapeuti Vám pomáhajú starať sa o Vaše telo ako o celok. Nedá sa ovplyvniť bolesť jednej časti tela bez toho, aby sa neskorigovali činnosti, ktoré každý deň vykonávate a zapájate pri tom aj ostatné časti tela. Hľadáme súvislosti a snažíme sa vrátiť Vášmu telu rovnováhu, harmóniu tela a ducha. Máme snahu získať si Vašu dôveru a dôkladne Vám porozumieť a to nám napomáha v riešení Vašich problémov a hľadaní primárnej príčiny Vašich bolestí.

 

Najčastejšie problémy, s ktorými k nám pacienti prichádzajú:

Funkčné diagnózy

bolesti chrbtice, hlavy, kĺbov, funkčná sterilita, chybné držanie tela, bolesti v medzilopatkovom priestore, úponové bolesti, chybné držanie tela, svalová dysbalancia, bolestivá menštruácia, bolesti SI kĺbu v tehotenstve
Ortopedické diagnózy

rehabilitácia po operácii ramenného, bedrového a kolenného a kĺbu, chrbtice, zlomeninách kosti, natiahnutia a roztrhnutia svalov, pätové ostrohy (calcar calcanei), vbočený palec (hallux valgus)
Neurologické diagnózy

hernie disku (vysunutie medzistavcovej platničky), tŕpnutie končatín, cievne mozgové príhody, detské mozgové obrny, centrálne a periférne parézy a plégie, skleróza multiplex

Na stránke physio-medical.sk používame súbory cookies, aby sme zlepšili vaše používateľské prostredie. Prehliadaním webu súhlasíte s ich používaním.

Súhlasím